فروشگاه اینترنتی تخفیف بازان

از تزریق ژل صورت چه می دانید؟!

از تزریق ژل صورت چه می دانید؟!

5,0 rating based on 1,234 ratings
تزریق ژل صورت می تواند در شادابی چهره نقش بسزایی ایفا کند

اگر علاقمند به دانستن مطالبی در زمینه تزریق ژل صورت یا در فکر ایجاد تغییری مثبت در چهره خود هستید و به دنبال پاسخ سوالات خود در مورد روش تزریق ژل، آشنایی با برندهای معتبر، ماندگاری ژل ها و همچنین عوارض تزریق ژل هستید در این مقاله با ما همراه باشید.

روش های بسیاری برای حفظ سلامت پوست صورت، از بین بردن چین و چروک و جوانسازی وجود دارد و دستورالعمل های متعددی در مقالات اینترنتی هر روز و هر روز اضافه می شوند، اما نکته اینجاست که افزایش سن از یک طرف و حضور در دنیای تکنولوژیکال امروزه که خود باعث استرس و اضطراب های متعدد می شود از طرف دیگر، از مهمترین عوامل پیری صورت و ایجاد چین  و چروک و لاغری صورت نسبت به دیگر نواحی بدن محسوب می شود.

تزریق ژل که امروزه به شکل گسترده ای در حال رشد است از روش های موثر و قابل اعتماد در جوانسازی صورت است. تزریق ژل صورت اگر به درستی و در زمان مناسب و توسط متخصص انجام شود می تواند چهره ای مطلوب و آرامش ناشی از آن را به همراه داشته باشد.

به طور کلی ژل ها به چند دسته دائمی، نیمه موقت و موقتی تقسیم می شوند که قصد این مقاله توضیح آشنایی با ژل های موقت یا همان اسید هیالورونیک هاست که امروزه استفاده از آن ها به علت نتیجه سریعتر، هزینه کمتر و دسترس بودن به شدت رواج یافته است

کاربرد ژل های صورت :

فیلرها (Fillers) که در لغت به معنای پًرکننده هستند، ژل های تزریقی هستند که در لایه‌های متفاوت و قسمت‌های مختلف صورت تزریق می‌شوند. تزریق این فیلرها، موجب حجیم‌تر نشان دادن منطقه مورد نظر خواهد شد. با افزایش حجم در نواحی مختلف صورت، گودی‌ها، خطوط و چین و چروک‌های آن منطقه از بین می‌روند و موجب جوان شدن چهره می‌گردند. گاهی اوقات نیز تزریق ژل، موجب حجیم شدن بخش‌هایی از صورت، مثل لب‌ها می‌گردد که باعث جذاب‌تر شدن چهره می‌شود. تزریق ژل، در صورتیکه با فرم چهره افراد، هماهنگی لازم را داشته باشد، سبب ایجاد تغییراتی چشم‌گیر در ظاهر شخص می‌شوند که این خود، یک عامل مهم در افزایش اعتمادبنفس خواهد بود.

تزریق ژل در نواحی مختلف صورت برای از بین بردن چین و چروک اطراف چشم، خط خنده، خط اخم، حجیم کردن لب و گونه ها، از بین بردن گودی صورت خصوصا در بانوانی که گونه های لاغری دارند، و همینطور در نواحی چانه، فک و پیشانی برای فرم دهی صورت انجام می شود.

چه کسانی احتیاج به تزریق ژل دارند؟

تزریق ژل صورت راهی برای از بین بردن چین و چروک ناشی از افزایش سن
تزریق ژل صورت راهی برای از بین بردن چین و چروک ناشی از افزایش سن

افراد مختلف به دلایل گوناگون به تزریق ژل صورت روی می آورند از جمله :

چین و چروک ناشی از افزایش سن

افرادی که به دلایل مختلف دچار لاغری بیش از حد صورت هستند

افرادی که به علت زخم در ناحیه صورت دچار گودی صورت هستند

افرادی که از بد فرمی صورت رنج میبرند

و در نهایت افرادی که برای زیبایی بیشتر به تزریق ژل صورت روی می آورند

ماندگاری ژل ها:

دوام ژل تزریق شده در نواحی مختلف صورت بستگی به مسایل مختلفی دارد از جمله:

حجم ژل تزریقی

عمق چین و چروک صورت برای پرکنندگی ژل

مارک ژل مصرف شده

باید در نظر داشت که ژل تزریق شده پس از مدت مشخصی جذب بدن میشود و در صورت تکرار نکردن فرم ناحیه تزریق شده به حالت اول برمی گردد ، البته برخی برندهای ژل و فیلر مواد بکار گرفته شده باعث کلاژن سازی در پوست می شود که شادابی پوست را به همراه خواهد داشت.

بهترین مناطق برای تزریق ژل صورت چه مناطقی هستند؟

مناطق تزریق ژل صورت

گرچه تزریق ژل امروزه به موضوعی برای جوانسازی در نواحی مختلف بدن و صورت تبدیل شده اما بیشترین مناطقی که برای تزریق ژل مناسب هستند نواحی دارای چین و چروک مثل اطراف چشم، خط ماریونت که دو طرف لب به وجود می آید خطوط ریز اطراف لب که دراثر افزایش سن به وجود می آیند، چانه و البته پرطرفدارترین ناحیه لب هاست

باتوجه به اینکه امروزه تعداد مراکز و افرادی که به کارهای زیبایی از جمله تزریق فیلر و ژل می پردازند کم نیست و برخی از این افراد بدون این که مسیر مناسبی را جهت آموزش جراحی زیبایی طی کنند با افتتاح مکانی به این کار اقدام می کنند.

بسیاری از افرادی که به آنها مراجعه می کنند دلیل خود را هزینه مناسب تزریق ژل اینگونه از مراکز عنوان می کنند بدون توجه به این نکته که امکان آسیب های جدی با تزریق نادرست ژل و هر گونه پر کننده وجود دارد که باعث می شود هزینه های سنگین ترمیم و درمان های بعدی باعث پشیمانی آنها شود، تحقیق درباره سوابق پزشک یا متخصص تزریق امری ضروری است که میتوانید مهم را از طریق مراجعه کنندگان و میزان رضایت آن ها مطلع شوید.

روش تزریق ژل:

تزریق ژل صورت با ضدعفونی کردن و بی حسی منطقه مورد نظر انجام می شود. سرنگ حاوی ژل به عمق مشخص شده از پوست وارد می شود و تزریق انجام می شود. نکته حائز اهمیت عمق مناسب برای تزریق هر ناحیه است که بر اساس نتیجه مورد نظر متقاضی و نوع ماده مشخص می شود

بهترین برندهای ژل :

تقریبا تمامی پرکننده های موجود در بازار بر پایه ی ماده ی به نام اسید هیالورونیک هستند. این ماده در بدن همه ی انسان ها وجود دارد و ساختاری طبیعی دارد. در واقع اسید هیالورونیک و یا HA ماده ای است که حفظ آب و رطوبت در بدن سبب به وجود آمدن حالت ارتجاعی پوست می شود.

با افزایش سن افراد تولید این ماده به تدریج کاهش می یابد و با کم شدن سن نوع اسید در صورت ممکن است خطوط عمیقی بر روی پوست ایجاد شود. به همین جهت است که از اسید هیالورونیک در پرکننده های مختلف به منظور از بین بردن چین و چروک و خطوط عمیق جهت تزریق ژل استفاده می شود.

هیدروکسیل آپاتیت کلسیم که به نام تجاری Radiesse معروف است از دیگر مواد تشکیل دهنده ی پرکننده های موجود در بازار برای تزریق ژل است. این ماده به طور طبیعی در استخوان ها یافت می شود و برای از بین بردن چین و چروک های موجود در صورت به کار گرفته می شود که چون از بدن حیوان استخراج نمی شود پس باعث تحریک پوستی در بدن انسان نمی شود.

بنابراین لازم است در هنگام انتخاب برند مورد نظر توجه کنید که این دو ماده در ساختار ژل موجود باشد.

در حال حاضر از برندهای معتبر ژل در ایران می توان از ژل های ژوویدرم امریکایی، استایلج فرانسوی، تئوسیال سوسیسی، آلیاکسین ، جی لر و …. نام برد

تزریق ژل صورت دردناک است؟

در پاسخ به این سوال باید بگوییم در هنگام تزریق به علت استفاده از بی حسی های موضعی تزریق دردناک نیست اما با از بین رفتن اثر بی حسی فرد کمی درد را احساس خواهد کرد که به سرعت برطرف می شود، البته تزریق ژل به لب ها برای حجیم سازی نسبت به بقیه نواحی کمی دردناکتر است که برخی متخصصان از بی حسی کامل عصب لب ها استفاده می کنند.

همچنین لازم است بدانید برخی افراد که سابقه تبخال زدن دارند باید قبل از تزریق ژل لب از قرص تبخال استفاده کنند

به چه نکاتی که باید قبل و بعد از تزریق ژل صورت توجه کنیم؟

در درجه اول مهمترین نکته ای که باید در نظر داشت انتخاب متخصص و پزشک معتبر برای این منظور است. همچنین قبل از مراجعه از مصرف داروهای آسپرین و وارفارین خودداری کنید. و مصرف نمک در وعده غذایی را جداقل تا ده روز کاهش دهید

استفاده از کمپرس سرد برای کاهش ورم

نوشیدن مقدار کافی آب

عدم مصرف دخانیات و الکل سه روز قبل و بعد از تزریق ژل

از انجام فعالیت و ورزش های سنگین به مدت یک هفته خودداری کنید

از ماساژ دادن ناحیه تزریق شده خودداری کنید

تزریق ژل لب پرطرفدارترین نوع تزریق زیبایی است

عوارض ناشی از تزریق ژل صورت:

طبق مطالب مطرح شده فوق می توان نتیجه گرفت که استفاده از برندهای معتبر و پزشک متخصص برای تزریق ژل به نواحی مختلف صورت و به علت وجود مواد مواد تشکیل دهنده مشخص در ژل های موجود، عارضه ای دربر نخواهد داشت ، اما صرفا به مواردی اشاره می کنیم که در اثر اشتباه در تکنیک تزریق یا تزریق غیر سطحی در پوست ممکن است به وجود آید:

ایجاد لخته خونی در پوست و تورم و کبودی ناشی از تزریق غیرسطحی خصوصا در ناحیه زیر چشم

بد قرار گرفتن ژل در محل تزریق

تزریق بیش از حد مواد نسبت به ناحیه مورد نظر

در نهایت پیشنهاد می شود برای دریافت نتیجه بهتر قبل از انجام این عمل از مشاوره متخصصان استفاده کنید . زیرا همانطور که در انتخاب مواد آرایشی، استفاده از برندهای معتبر کمترین آسیب را دربر دارد انجام اعمال زیبایی مانند تزریق ژل نیز نیازمند استفاده از برندها و دستگاه های معتبر و دارای مجوزهای لازم هستند

توصیه میکنیم برای تهیه مارک ژل مورد نظر به داروخانه های معتبر مراجعه نمایید و یا اگر ازکلینیک های زیبایی برای تزریق، ژل تهیه می کنید دقت کنید که این مرکز از مجوز های لازم برخوردار باشد

تخفیف بازان وب‌سایت
تخفیف بازان به عنوان یکی از قدیمی ترین سایتهای فروش آنلاین خدمات و کالا در زمینه تخفیف است که از مهمترین برنامه های این مجموعه، ارائه آسان، مطمئن و با کمترین هزینه برای کلیه خدمات حوزه تبلیغات، از جمله فروش آنلاین خدمات و کالا می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.