فروشگاه اینترنتی تخفیف بازان

راهنمای انتخاب رنگ موی مناسب

راهنمای انتخاب رنگ موی مناسب

5,0 rating based on 1,234 ratings

اگر به دنبال راهنمای انتخاب رنگ موی مناسب برای خود می گردید با این مقاله همراه شوید.حتما برای شما هم پیش امده که برای انتخاب رنگ موی جدید خود دچار تردید باشید چون نمی دانید دقیقا چه رنگ مویی برای شما مناسبتر است.

بارها پیش آمده که رنگی را دوست دارید که پس از استفاده متوجه شده اید اصلا به شما نمی آید. و ناامیدانه مجبور به تغییر مجدد آن شده اید که خود به آسیب مو منجر می شود.

برای شروع باید بگوییم از مواردی که به عنوان راهنمای انتخاب در رنگ موی مناسب می تواند به شما کمک کند توجه به رنگ پوستتان و رنگ چشمانتان است.

پوستتان سرد است یا گرم:

برای انتخاب بهتر رنگ مو باید بدانید رنگ پوستتان در چه دسته ای قرار میگیرید.

رنگ پوست به طور کلی به سه دسته سرد، گرم و خنثی تقسیم می شود.

اگر می خواهید بدانید پوست شما در کدام دسته قرار میگیرد به کف دست مچ خود توجه کنید در نور طبیعی روز مچ دستتان را نگاه کنید. رگ های شما اگر به رنگ سبز باشد پوست شما گرم است و اگر به رنگ آبی یا بنفش باشد شما پوستی سرد دارید. همچنین اگر نمیتوانید به خوبی تفاوتی بین رنگ آبی و سرد پیدا کنید باید بگوییم شما از نوع پوست های خنثی هستید. که البته جای خوشحالی است چون تقریبا همه رنگ ها برای شما مناسب هستند.

افرادی که پوست گرمی دارند معمولا چشمان تیره ای همچون قهوه ای، سیاه دارند. موهای آن ها سیاه، قهوه ای، بلوند، قرمز یا بلوند توت فرنگی است.

افرادی که تن سردی دارند معمولا رنگ های روشن چشمی همچون آبی، سبز یا خاکستری را خواهند داشت. این افراد موهای سرشان به رنگ بلوند، سیاه یا قهوه ای است.

پوست های گرم و رنگ مو

اصولا رنگ موی مناسب برای پوست های گرم می تواند از بین این رنگ ها انتخاب شود: سایه های قهوه ای سرد مانند بلوطی، موچا، شکلات تیره و ابریشمی تیره، قهوه ای طلایی، عسلی

رنگ هایی با پایه طلایی، قرمز یا نارنجی برای این طیف پوستی بسیار مناسب است. سعی کنید از به کار بردن رنگ هایی همچون آبی،بنفش و خاکستری پرهیز کنید.

پوست های سرد و رنگ موی مناسب

اگر پوست شما سرد است از رنگ های قهوه ای خاکستری سرد یا بلوندهای سرد در سایه هایی پلاتینی و یخی سفید بای رنگ مو استفاده نمایید. رنگ‌های کاراملی، عسلی روشن و کرم جلوه زیبایی به شما خواهد داد. از به کار بردن رنگ های طلایی، زرد، قرمز و برنزه خودداری کنید.

رنگ پوست های خنثی

اگر پوستی خنثی یا همان گندمی در زیر پوست خود دارید پس رنگ مو قرمز گرم، نسکافه ای، دودی و رنگ موهای فانتزی مانند صورتی برای شما مناسب اند.

تاثیر رنگ چشم ها در انتخاب رنگ موی مناسب

در راهنمای انتخاب رنگ مو چشم ها نیز بعد از پوست صورت تاثیر گذار هستند. اگر چشمانی با رنگ قهوه ایروشن دارید از رنگ‌های بلوند نقره‌ای و یخی استفاده نکنید چرا که بین رنگ مو و چشم‌هایتان تناسبی برقرار نمی‌شود. برعکس این رنگ ها برای افرادی مناسب است که چشمانی با رنگ های روشن آبی و سبز یا طیف این دو رنگ دارند.

افرادی که چشم‌های مشکی دارند بهتر است از رنگ موهای شرابی، بادمجانی و ماهاگونی استفاده کنند زیرا چشمانشان را جذاب تر نمایش می‌دهد.

اگر برای اولین بار قصد رنگ کردن موی خود را دارید از رنگ های موقت استفاده کنید. این رنگ ها با سه یا چهار بار شستن پاک می شوند.

هر چند به علت اینکه موهای خانم ها تاثیر بسیار زیادی در زیبایی چهره شان دارد پیشنهاد میکنیم از سالن های معتبر و افراد حرفه ای این رشته برای رنگ کردن مویتان کمک بگیرید. تاثیر یک رنگ خوب علاوه بر زیبایی چهره شما در سلامت مو نیز قابل مشاهده است.

می توانید از سایت های معتبر اطلاعات سالن های حرفه ای زیبایی را پیدا کنید و حتی به صورت اینترنتی و با تخفیف به خرید خدمات مورد نظر خود بپردازید. همچنین بد نیست قبل از مراجعه به سالن های زیبایی کمی درباره سالن مورد نظر تحقیق کنید . اصولا افراد شناخته شده در این حرفه به سرعت در مراکز زیبایی و در بین خانم ها معروف می شوند و همچنین نمونه کارهای فراوانی از این افراد در فضای اینترنت و شبکه های اجتماعی می توانید مشاهده کنید.

تخفیف بازان وب‌سایت
تخفیف بازان به عنوان یکی از قدیمی ترین سایتهای فروش آنلاین خدمات و کالا در زمینه تخفیف است که از مهمترین برنامه های این مجموعه، ارائه آسان، مطمئن و با کمترین هزینه برای کلیه خدمات حوزه تبلیغات، از جمله فروش آنلاین خدمات و کالا می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.