فروشگاه اینترنتی تخفیف بازان

با خوردن غذای بیرون کرونا نمیگیریم

با خوردن غذای بیرون کرونا نمیگیریم

5,0 rating based on 1,234 ratings

با توجه به تجربه بیماری های سارس و مرس که از خانواده ویروس کرونا هستند. تاکنون هیچ نوع انتقال بیماری با غذاخوردن گزارش نشده. بنابراین می توان گفت با خوردن غذای بیرون کرونا نمیگیریم.

این خبر خوبی است برای علاقمندان به سفارش غذای بیرون. و همچنین افرادی که امکان پخت و پز ندارند.

اما در شرایط فعلی باید بیش از گذشته هوشمند زندگی کنید. در رفت‌وآمد، جابه‌جا کردن پول و سایر نیاز‌های روزمره و امور خود را با استفاده از خدمات آنلاین به انجام برسانید.

راهکارهای اغذیه فروشی ها:

پس از آنکه دولت شرط بازگشایی اغذیه فروش ها را رعایت کامل بهداشت و کار به صورت بیرون بر قرارداد، مراکز معتبر فروش غذا از روش های مختلف برای فعال سازی و ارائه خدمات به متقاضیان استفاده کردند.

با خوردن غذای بیرون کرونا نمیگیریم

مدیران مراکز اغذیه فروشی ضمن آموزش و چکاب بهداشتی پرسنل خود به ضدعفونی محل کار و استفاده از سیستم های گرم نگهدارنده غذا تا رسیدن به دست مشتری پرداخته اند.

همچنین تا جای ممکن از پذیرش حضوری افراد جلوگیری کرده. و به سفارش اینترنتی و تلفنی و تحویل از طریق پیک روی آورده اند. و با رعایت موارد بهداشتی خیال دوستداران فست فود و غذای بیرون را راحت کرده اند.

نکاتی که هنگام سفارش غذا باید رعایت کرد

اگر به هر دلیلی امکان طبخ غذا برای‌مان وجود ندارد. سفارش غذا از رستوران‌های مورد اعتماد و برند‌های معتبر راهکار طولانی‌مدت مناسب‌تری به نظر می‌رسد.

با اینکه با خوردن غذای بیرون کرونا نمیگیریم. اما سعی کنید از یک مرکز معتبر و ثابت غذا سفارش دهید.

در حال حاضر رستوران‌ها تنها اقدام به عرضه غذای بیرون‌بر می‌کنند. می‌توانیم غذا را به صورت تلفنی یا اینترنتی سفارش دهیم. بعد از تحویل توسط پیک، آن را به ظروف تمیز منتقل و مجددا گرم کنیم.

در تمام این مراحل شستن مکرر دست به خصوص پیش از میل غذا فراموش نشود.
برای کم کردن خطر آلودگی، بهتر است بسته‌بندی مواد غذایی را باز کرده و آن را دور بریزید. بعد غذا را در ظروف خانگی تمیز و مناسب ریخته. و قبل از خوردن دست خود را با دقت بشویید. حتی اگر میخواهید حساسیت بیشتری بخرج دهید.

بهتر است ظرف غذا را در ماکروویو گرم کنید. در شرایط فعلی بهتر از ساندویچ های گرم، هات داگ و غذاهای داغ رستوران ها و بیرون برها استفاده کنید.

اقلام همراه غذا مثل سالاد و سبزی و دسر را خودتان آماده کنید. و تنها غذای گرم را از بیرون سفارش بگیرید. با رعایت این اصول می توانیم مطمئن باشیم با خوردن غذای بیرون کرونا نمیگیریم.

خوردن غذا در محل کار

اگر مجبورید سر میز غذا با افراد دیگر ی بنشینید. فاصله خود را رعایت کنید.
در محل کار فضایی را برای خوردن غذا اختصاص دهید. تا سر میز کارتان که احتمال آلودگی بیشتر دارد مجبور به خوردن نباشید.

گوشی همراه را سرمیز ناهار همراه نداشته باشید. و در مدت غذا خوردن مشغول کار دیگری نباشید. تا ظرف غذا روی باز مدت زمان بیشتری در معرض آلودگی قراربگیرد.

از برداشتن غذای ریخته شده تا انتهای میل کردن وعده غذایی خودداری کنید.

قاشق و چنگال مخصوص خود را به همراه داشته باشید.

اگر امکان گرم کردن غذا در محل کار را دارید. حتما پس از تحویل از پیک این کار را انجام دهید.

در این شرایط فروشگاه های تخفیف گروهی نیز با همکاری اغذیه فروشی های معتبر به معرفی بیرون برها، فست فود و رستوران هایی که امکان ارائه تخفیف دارند. به راحتی در خرید کمک کرده اند. که طبیعتا مورد بسیار خوبی برای خرید ایمن غذا هستند.

تخفیف بازان وب‌سایت
تخفیف بازان به عنوان یکی از قدیمی ترین سایتهای فروش آنلاین خدمات و کالا در زمینه تخفیف است که از مهمترین برنامه های این مجموعه، ارائه آسان، مطمئن و با کمترین هزینه برای کلیه خدمات حوزه تبلیغات، از جمله فروش آنلاین خدمات و کالا می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.