فروشگاه اینترنتی تخفیف بازان

روش های ضدعفونی کردن موبایل

روش های ضدعفونی کردن موبایل

5,0 rating based on 1,234 ratings
روش های ضدعفونی کردن موبایل
در این مقاله شما را با روش های ضدعفونی کردن گوشی همراه آشنا میکنیم.

حتی اگر مثل این روزها درگیر ویروس کرونا نبودیم هم ضدعفونی کردن لوازم شخصی پر مصرفمان کاری عاقلانه و صحیح است.

اما در شرایط فعلی علاوه بر استفاده از ماسک های فیلتردار، دستکش و انواع ضدعفونی کننده ها برای خودتان لازم است به ضدعفونی کردن موبایلتان نیز بسیار اهمیت دهید.

از آنجا که برخی پاک کننده های موجود در بازار میتواند به صفحه گوشی آسیب برساند میتوانید خودتان دست بکار شوید و محلول خانگی مناسب برای ضدعفونی کردن موبایلتان درست کنید.

کرونا و ضدعفونی کردن موبایل

آب و صابون

ترکیب آب و صابون یکی از روش های ضدعفونی کردن موبایل است. اگر از لوازم جانب موبایل یا قاب های محافظ گوشی استفاده می کنید ، حتما آن را نیز ضدعفونی کنید.

استفاده از آب مقطر و الکل ۷۰٪

این مواد برای ضدعفونی کردن موبایل مناسب هستند البته حتما از پارچه میکروفایبر استفاده کنید که خط و خشی روی گوشی شما نیوفتد.

دستمال و پدهای الکلی و ضدعفونی کننده هم جزو موارد قابل استفاده است.

آب و سرکه

سرکه گرچه به تنهایی موجب آسیب به موبایل می شود ولی با اضافه کردن کمی آب به آن مشکل برطرف می شود. و همچنان از استفاده از دستمال میکروفایبر را فراموش نکنید.

آب و الکل

به نسبت ۳۰ به ۷۰ الکل و آب را مخلوط کنید و با استفاده از اسپری به دستمال مورد نظر بپاشید . از اسپری کردن مستقیم مخلوط به دستگاه موبایل خودداری کنید.

یکی از روش های ضدعفونی کردن موبایل آب و صابون و الکل است

دستمال مرطوب

در کنار الکل می توانید از دستمال مرطوب نیز استفاده کنید. شرکت اپل نیز به کاربرانش توصیه کرده بود می توانند برای تمیز کردن تبلت و گوشی هوشمند خود در کنار استفاده از دستمال مرطوب از الکل ۷۰٪ استفاده کنند.

برای نظافت درزهای گوشی همراه می توانید از گوش پاک کن استفاده کنید.

در پایان باید گفت ضدعفونی کردن موبایل باید به یکی از مهمترین امور روزانه این روزها تبدیل شود . نه فقط برای سلامتی شخص خودتان بلکه حفظ رعایت عزیزانتان .
موبایل وسیله ای است که امروزه بیشترین کارایی را برای همه گروه های سنی دارد . به همین دلیل مملو از آلودگی است .

امیدواریم نکات گفته شده برای شما موثر بوده باشد

تخفیف بازان وب‌سایت
تخفیف بازان به عنوان یکی از قدیمی ترین سایتهای فروش آنلاین خدمات و کالا در زمینه تخفیف است که از مهمترین برنامه های این مجموعه، ارائه آسان، مطمئن و با کمترین هزینه برای کلیه خدمات حوزه تبلیغات، از جمله فروش آنلاین خدمات و کالا می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.