فروشگاه اینترنتی تخفیف بازان

واکسن کرونا ساخته شد

واکسن کرونا ساخته شد

5,0 rating based on 1,234 ratings
واکسن کرونا ساخته شد

از زمان کشف این بیماری تاکنون راه ها و روش های درمانی متعددی برای درمان کوید 19 به کار گرفته شده است. معاون وزیر علوم و فناوری چین از تحقیقاتی موثر در زمینه ساخت واکسن کرونا خبر داده است. البته مراحل ساخت این پادزهر بین 1 تا 2 سال به طول می انجامد. برای اطلاع از دیگر اخبار مربوط به بیماری کوید 19 مقاله اخبار کرونا را مطالعه نمایید.

ساخت واکسن ویروس کرونا

خبر ساخت واکسن ویروس عفونی کوید 19 به معنای ریشه کن شدن این بیماری نیست. روش ها و آزمایش های بالینی برای درمان این بیماری در هر موسسه تحقیقاتی متفاوت است. ساخت واکسن ویروس کرونا به این معناست که ابتدا این واکسن باید برروی گونه های خاصی از حیوانات آزمایش شود.

یکی از راهکارهایی که برای درمان این ویروس به کار گرفته شده، آزمایش داروهای مربوط به ایدز و آنفلونزا است.

اخبار واکسن کرونا

درمان و واکسن کرونا و اطلاعات مربوط به ساخت واکسن این بیماری

به گزارش اسپونتیک داروسازان ایرانی آزمایشات خود را برروی واکسن ویروس کرونا شروع کردند. علیرضا جلالی رئیس دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله تهران اعلام کرد: متخصصان ایرانی آزمایشات خود برروی واکسن ویروس کرونا که در ایران ساخته شده است را شروع کرده اند. همچنین اعلام کرد که یکی از مراکز تحقیقاتی در ایران داروی ضد ویروس کرونا را کشف کرده است.

یک شرکت مستقر در ایالت متحده نیز دارویی ضد کرونا به اسم رمدسیویر ساخته است که قرار است این واکسن به زودی برروی انسان آزمایش شود.

در پایان

شیوع کرونا ویروس در کشورهای مختلف جهان باعث شد که دانشمندان و متخصصان بیماری های عفونی در تلاش برای ساخت واکسن این بیماری باشند. هر چند که این بیماری در مقایسه با انواع آنفلونزا خطر کشندگی کمتری دارد. ولی به دلیل بالا بودن سرعت انتقال این ویروس موجی از وحشت در بین مردم به وجود آمده است. امیدواریم که دانشمندان نتایج خوبی از آزمایشات خود برروی گونه های حیوانی به دست آورند.

تخفیف بازان وب‌سایت
تخفیف بازان به عنوان یکی از قدیمی ترین سایتهای فروش آنلاین خدمات و کالا در زمینه تخفیف است که از مهمترین برنامه های این مجموعه، ارائه آسان، مطمئن و با کمترین هزینه برای کلیه خدمات حوزه تبلیغات، از جمله فروش آنلاین خدمات و کالا می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.