فروشگاه اینترنتی تخفیف بازان

کرونا در شیراز ؛ اخبار، آمار و درمانگاه ها

کرونا در شیراز ؛ اخبار، آمار و درمانگاه ها

5,0 rating based on 1,234 ratings
کرونا در شیراز

آزمایشگاه تشخیص بیماری کرونا در شیراز راه اندازی شده است. تیم پزشکی این استان به صورت شبانه روزی در تلاش برای تشخیص مبتلایان به کرونا ویروس هستند. خبرگزاری تسنیم به نقل از عبدالرسول همتی (روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شیراز) اعلام کرد: تست اولیه یک نفر دیگر از مشکوکان به این بیماری مثبت شده است.

در حال حاضر مجموع مبتلایان به این بیماری در استان فارس 9 نفر است. تاکنون 3 مورد قطعی بوده که دوره های درمانی آن ها شروع شده است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اخبار کرونا و علائم آن می توانید به مقاله ” اخبار کرونا ؛ علائم، پیشگیری، درمان و آمار ” مراجعه کنید.

نتایج 6 مورد دیگر در دست بررسی است و ابتلای آن ها به کرونا قطعی نمی باشد. برای موارد مشکوک که دارای نشانه های قوی ابتلا به این ویروس هستند، تست اولیه انجام می شود.

معاون بهداشت و سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی شیراز اعلام کرده است که تاکنون 1 مورد از مبتلایان بهبود یافته است. هم چنین ایشان از تلاش های کادر بیمارستان علی اصغر (ع) در جهت خدمات رسانی به مبتلایان، کمال سپاس و قدردانی را به عمل آورده اند.

در شیراز 9 مرکز سرپایی برای ارائه خدمات به مراجعین پیش بینی شده است. امیدواریم این تلاش ها موجب تقویت روند شناسایی و پیشگیری از این بیماری شود.

مراکز درمانی ویروس کرونا در شیراز

مراکر درمانی ویروس کرونا در شیراز

رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز اعلام کرد افراد مبتلا برای درمان می توانند به درمانگاه های زیر در شیراز مراجعه کنند.

  • درمانگاه بوستان در شهرک گلستان
  • فاطمه الزهرا در همت جنوبی
  • حضرت ابوالفضل در بلوار نصر
  • طالقانی در بلوار مدرس
  • حر بن ریاحی در محله ده پیاله

هم چنین در صورت داشتن سوال می توانید با شماره تماس 1819 مرکز پایش مراقبت های درمانی تماس حاصل نمایید. وبگاه اینترنتی https://corona.sums.ac.ir/ نیز منبع معتبری برای دریافت پاسخ سوال هایتان می باشد.

در پایان

لازم است بدانید که مراقبت های تیم های سلامت در استان فارس قدرت گرفته است. روند پیگیری و مراقبت های تکمیلی بادقت و سرعت انجام می شود. کادر دانشگاه علوم پزشکی شیراز نیز به صورت شبانه روزی در حال فعالیت هستند. لطفا از ایجاد رعب و وحشت خودداری کنید. برای اطلاع از آخرین وضعیت به خبرگزاری های معتبر مراجعه کنید. همانطور که می دانید شایعه پراکنی در فضای مجازی جرم محسوب می شود. پس در صورت مشاهده با شماره 07121827805 تماس بگیرید. یا از طریق پایگاه http://www.cyberpolice.ir/ گزارش خود را اعلام کنید.

تخفیف بازان وب‌سایت
تخفیف بازان به عنوان یکی از قدیمی ترین سایتهای فروش آنلاین خدمات و کالا در زمینه تخفیف است که از مهمترین برنامه های این مجموعه، ارائه آسان، مطمئن و با کمترین هزینه برای کلیه خدمات حوزه تبلیغات، از جمله فروش آنلاین خدمات و کالا می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.