فروشگاه اینترنتی تخفیف بازان

انواع گن های لاغری و تاثیر آن ها

انواع گن های لاغری و تاثیر آن ها

5,0 rating based on 1,234 ratings
گن لاغری

تاریخچه ی پوشیدن گن لاغری به دوره ی ویکتوریا و قرن 16 برمی گردد. که از دیرباز خانم ها به خوش فرم و خوش اندام بودن با ظاهری شکیل و صاف معروف بودند.

گن ها را می توانیم به طور کلی به دو بخش زنانه و مردانه تقسیم کنیم و هر دوی آن ها به سه بخش گن های لاغری، گن های فرم دهنده و گن های درمانی تقسیم می شوند. که در ادامه به توضیح مختصری از هر کدام می پردازیم.

1.گن های لاغری:

این گن ها همانطور که از اسمشان پیداست باعث لاغر شدن برخی اندام های بدن همچون شکم، پهلو و زیر شکم می شود. اما آیا این ادعا درست است؟ گن های لاغری باعث فشرده کردن اندام های بدن و گرم نگه داشتن آن ناحیه و در نتیجه عرق کردن و آب شدن چربی های بدن می شود. این فشار آوردن به ناحیه ی شکم مزیت دیگری که دارد باعث کم کردن حجم غذای ما و در نتیجه کم کردن اشتهای ما و به مراتب لاغر تر شدن ما می شود. اما گن های لاغری به تنهایی و فقط با پوشیدن مداوم آن ها تاثیر چندانی در لاغر کردن ما ندارد. همانطور که میدانید باید تمرینات روزانه خود به همراه خوردن غذاهای سالم و کم کالری نیز جزء عادت روزانه ی شما شود تا لاغری واقعی را برای شما به ارمغان بیاورد.

گن های لاغری به خوبی در زیر لباس های شما پنهان می شوند و شما را به اندام ایده آلتان می رسانند. این گن ها چربی های اضافی بدنتان را جمع میکند و شما را زیبا تر و خوش اندام تر نشان می دهد.

شما می توانید از گن های لاغری خوب استفاده کنید. چند نکته درباره ی گن های خوب را با هم می خوانیم:

قبل از خرید گن باید به اندازه ی خود توجه کنید و متناسب با اندازه ی شکم و پهلوهای خود گن مناسب را انتخاب کنید. خرید گن های کوچک تر از سایز اصلی شما نه تنها تاثیری در تسریع روند لاغر شدن شما ندارد بلکه باعث فشار آوردن بیش از حد به اندام درونی شما و در دراز مدت باعث بروز عوارض خطرناک خواهد شد.

از گن های با کیفیت و اصل استفاده کنید. گاهی استفاده از گن های تقلبی و جنس بد به دلیل تماس مستقیم آن با پوست باعث ایجاد حساسیت و آلرژی در شما شده.

گن های لاغری باید به گونه ای طراحی شده باشند که امکان تهویه هوا را داشته باشند.

گن هایی را انتخاب کنید که علاوه بر تناسب اندام شما موجب لاغر کردن شما هم بشود. برخی گن ها تنها باعث فشرده کردن چربی های شما می شوند و تاثیری در لاغر کردن شما ندارند.

سوالی که ایجاد می شود این است که آیا گن های لاغری عوارضی هم دارند یا خیر؟

اگر نکات بالا را رعایت کنیم و همچنین استفاده مداوم نداشته باشیم خیر. عوارض بدی ندارند.

گن های لاغری چه سودی برای ما دارد؟

1.گن های لاغری طرز قرار گیری بدن ما را هنگام نشستن یا ایستادن را اصلاح می کنند.

2.اغلب افراد به هنگام کار مخصوصا کارهایی که مجبور به نشستن پشت میز و سیستم هستند از ناحیه کمر و پایین کمر دچار ناراحتی می شوند و تمام وقت نمی توانند به صورت صاف بنشینند. گن های لاغری یا کمربند های طبی به آن ها در درد کمر و همچنین درست نشستن کمک شایانی می کند.

3.از دیگر منافع این شکم بند ها و گن های لاغری استفاده ی آن ها بعد از بارداری است که اغلب خانم ها با اضافات چربی شکم خود و چاق شدن های بعد از بارداریشان مشکل دارند.

4.گن های لاغری برای کم کردن وزن نقش بسزایی دارند.

5.گن های لاغری یا شکم بند های طبی باعث تغییر در هیکل و فرم بدن می شوند.

6.بعضی از گن ها یا شکم بند ها یا حتی کمر بند های طبی برای استفاده ی بعد از عمل جراحی هستند که طبق دستور پزشک تجویز می شوند و مدت استفاده از آن ها نیز مطابق نسخه پزشک می باشد. این کمربند ها نقش به سزایی در تسریع روند درمان خواهند داشت.

انواع گن های لاغری

2.گن های فرم دهنده

گن های فرم دهنده همانطور که از اسمشان مشخص است برای فرم دهی به تنه ی انسان به کار میرود و معمولا کل ناحیه ی کمر، شکم، ستون فقرات و سینه را در بر میگیرد.

انواع گن های لاغری

3.گن های درمانی

گن های درمانی که نام دیگر آنها شکم بند طبی، کمر بند طبی، قوز بند طبی، گرمکن کلیه و یا حتی قوزک بند طبی می باشد، برای درمان نواحی مختلف تنه ی بدن استفاده می شوند. که بعضی از آن ها با تجویز دکتر و برخی دیگر بدون تجویز نیز قابل استفاده هستند و قابلیت درمانی دارند.

انواع گن های لاغری
تخفیف بازان وب‌سایت
تخفیف بازان به عنوان یکی از قدیمی ترین سایتهای فروش آنلاین خدمات و کالا در زمینه تخفیف است که از مهمترین برنامه های این مجموعه، ارائه آسان، مطمئن و با کمترین هزینه برای کلیه خدمات حوزه تبلیغات، از جمله فروش آنلاین خدمات و کالا می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.