فروشگاه اینترنتی تخفیف بازان

درمان حساسیت پوستی دست و صورت در شرایط کنونی

درمان حساسیت پوستی دست و صورت در شرایط کنونی

5,0 rating based on 1,234 ratings
حساسیت پوستی

پوست یک سطح دفاعی از بدن می باشد. مراقبت از این سطح دفاعی بسیار مهم است. کسانیکه دارای پوست خشک هستند باید بیشتر مراقب باشند و از کرم های نرم کننده استفاده کنند. درمان و جلوگیری از ایجاد حساسیت پوستی در وضعیت کنونی امری مهم به شمار می آید. در این نوشته سعی داریم راهکارهای مقابله با حساسیت های پوستی را به شما ارئه دهیم.

حساسیت پوستی دست

در این شرایط که مردم مجبورند از مواد ضد عفونی کننده و شوینده بیشتر استفاده کنند باید مراقبت های لازم را به عمل بیاوریم. بر اثر استفاده زیاد از مواد ضدعفونی کننده و سایر شوینده ها دست ها دچار خشکی می شوند. لایه محافظ از روی پوست کنده می شود و لایه ای لطیف و نرم برروی پوست ایجاد می شود. برای جلوگیری از خشکی دست و ایجاد حساسیت پوستی لازم است از کرم های مرطوب کننده استفاده کنیم.

استفاده بیش از حد از مواد شوینده ممکن است باعث اگزما بشود. در این حالت پوست لایه روغنی و محافظ خود را از دست می دهد. پوست دست دچار التهاب، خشکی، خارش و قرمزی می شود. در این نوع حساسیت پوستی بدن توان بازسازی خود را از دست می دهد. این زخم ها اگر به موقع درمان نشوند امکان ایجاد عفونت را دارند.

نوع دیگری از حساسیت ها به صورت قرمزی و سوزش آنی می باشد. این نوع حساسیت های آنی با پوشیدن دستکش برطرف می شود.

راه پیشگیری از بروز اگزما استفاده مکرر از مواد مرطوب کننده می باشد. این روزها وجود یک نرم کننده قوی و چرب و یک صابون ملایم در کنار شوینده ها الزامی است.

حساسیت پوست صورت

درمان و جلوگیری از حساسیت پوستی دست و صورت

پوست صورت در تماس با موا د شیمیایی مثل انواع کرم ها ممکن است ایجاد حساسیت کند. لازم است بدانید که خشکی پوست باعث پوسته پوسته شدن، خارش، التهابات پوستی و پیری زودرس می شود. برای جلوگیری از آن کافی است روزانه چندین بار پوست صورت را با نرم کننده و آبرسان مرطوب کنیم. به علاوه مدت زمان حمام خود را کاهش دهید چون از دیگر عوامل خشکی پوست مواد شوینده و آب می باشد.

در پایان

خشکی پوست باعث می شود که به راحتی لایه محافظ پوست از بین برود. برای محافظت از پوست خود و جلوگیری از اگزما کافی است روزانه به صورت منظم پوست خودرا چرب کنید. با این کار نه تنها مانع ایجاد پیری زودرس می شوید بلکه از اگزما جلوگیری خواهید کرد.

جهت مشاهده و خرید کرم های مغذی و مرطوب کننده پوستی می توانید برروی لینک زیر کلیک کنید.

“کرم های نرم کننده، مغذی و آبرسان”

تخفیف بازان وب‌سایت
تخفیف بازان به عنوان یکی از قدیمی ترین سایتهای فروش آنلاین خدمات و کالا در زمینه تخفیف است که از مهمترین برنامه های این مجموعه، ارائه آسان، مطمئن و با کمترین هزینه برای کلیه خدمات حوزه تبلیغات، از جمله فروش آنلاین خدمات و کالا می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.