فروشگاه اینترنتی تخفیف بازان

بازسازی قدیمی ترین کتابخانه شیراز

بازسازی قدیمی ترین کتابخانه شیراز

5,0 rating based on 1,234 ratings
کتابخانه دستغیب

در سال 1327 در ضلع جنوبی باغ موزه پارس اولین و قدیمی ترین کتابخانه استان فارس احداث شده است. در ابتدا این کتابخانه با نام کتابخانه ملی پارس شناخته می شد اما پس از پیروزی انقلاب اسلامی به کتابخانه دستغیب تغییر نام داد.

ساختمانی قدیمی و فرسوده در خیابان طالقانی شیراز که برای بسیاری یادآور روزهای سخت آمادگی برای کنکور است. روزهایی که از حیاط پشتی ساختمان می‌شد حوض بزرگ و عمارت کلاه فرنگی باغ موزه پارس را دید و از پشت میله‌هایی که ساختمان کتابخانه را از باغ جدا کرده تاریخ روزگار کریم خانی را تصور کرد.

در این کتابخانه بیش از 70000 نسخه کتاب به علاقه مندان کتاب و دوستداران این حوزه عرضه می شود.

همچنین در این کتابخانه روزنامه های بسیار قدیمی از دوران پیش از انقلاب نیز نگه داری می شود. با وجود ذخایر ارزشمند در این کتابخانه مسئولین شورای بازسازی چاره ای اندیشیدند و این ساختمان فرسوده را در سال 1395 بازسازی کردند.

امروز پس از دو سال مطالعات کارشناسی و بررسی‌های کامل بازسازی این کتابخانه قدیمی که گنجینه‌ای ارزشمند از نسخ خطی را در خود جای داده است، به مرحله اجرایی درآمد. 

.

تخفیف بازان وب‌سایت
تخفیف بازان به عنوان یکی از قدیمی ترین سایتهای فروش آنلاین خدمات و کالا در زمینه تخفیف است که از مهمترین برنامه های این مجموعه، ارائه آسان، مطمئن و با کمترین هزینه برای کلیه خدمات حوزه تبلیغات، از جمله فروش آنلاین خدمات و کالا می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.