فروشگاه اینترنتی تخفیف بازان

هتل های قدیمی و سنتی شیراز

هتل های قدیمی و سنتی شیراز

5,0 rating based on 1,234 ratings

همانطور که می دانید شیراز شهر راز است و صد ها اثر تاریخی و فرهنگی با قدمت هزار ساله در خود جا داده است. اماکن تاریخی ای که در این شهر قرار دارد همچون مسجد نصیر الملک دارای معماری بی نظیر با پنجره های قدیمی و رنگی است که توجه توریست ها و گردشگران را به خود جلب می کند و زبان زد خاص و عام شده است.

به همین منظور هتل هایی وجود دارند که از این معماری استفاده کرده و جلوه ی هتل های خود را چند برابر کرده اند. این هتل ها نظر گردشگران را به خود جلب می کند و بناهای تاریخی و زیبا را برای آن ها تداعی می کند.

از جمله ی این هتل ها می توان به هتل سنتی نیایش واقع در سه راه نمازی شیراز اشاره کرد. این هتل در سال 1388 به بهره برداری رسیده است. هتل نیایش در میان مجموعه ای از موزه ها، کلیساها، کنیسه‌ها و آتشکده‌های قدیمی و نیز مساجد و خانقاه‌ها واقع شده و این مکان اولین چاپخانه و همچنین محل چاپ اولین شماره روزنامه شیراز در ۱۰۰ سال گذشته بوده است.

.

یکی دیگر از هتل های سنتی ای که در شیراز وجود دارد هتل سنتی راز می باشد که معماری ای تقریبا شبیه به هتل نیایش دارد. این هتل در بافت قدیم شیراز و نزدیک به مسجد نصیر الملک (مسجد صورتی)، بازار وکیل، شاهچراغ، ارگ کریمخان و نارنجستان می باشد.

.

همچنین از هتل های قدیمی شیراز که می تواند خاطرات زیادی را برای افراد مسن تر ایجاد کند می توان به هتل هما، هتل کوروش، پارک هتل شیراز، پارک سعدی و … اشاره کرد که بافت قدیمی خود را هنوز حفظ کرده اند.

هتل کوروش واقع در پشت هتل آزادی، پارک هتل در میدان شهرداری و هتل سعدی واقع در خیابان پیروزی می باشد.

تخفیف بازان وب‌سایت
تخفیف بازان به عنوان یکی از قدیمی ترین سایتهای فروش آنلاین خدمات و کالا در زمینه تخفیف است که از مهمترین برنامه های این مجموعه، ارائه آسان، مطمئن و با کمترین هزینه برای کلیه خدمات حوزه تبلیغات، از جمله فروش آنلاین خدمات و کالا می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.